אתם נמצאים ב: בעלי מקצוע יגאל אחזקות > צבעים > צביעת דירה

צביעת דירה, צביעת בית, תיקונים טיח, שפכטל, צבע חדרים, צביעה מקצועית

צבעי קירות, צביעת דירה
 • צביעת דירה

  עבודות צבע, צביעת דירה שיפוצים תיקונים וצבע.

  שירותי צביעה יגאל אחזקות

  שיפוצים תיקונים וצבע

  צביעת דירה צביעת דירה ע"י יגאל אחזקות צבעי מקצועי שירות כולל במרכז עם אתם רוצים לרענן את הבית או לשנות את עיצוב הקירות למראה חדיש על ידיי טקסטורת בקירות טיח או שליכטה בקירות ולגוון את החדרים בצבעים מרעננים בגוונים החדשים של נירלט או טמבור יגאל אחזקות מבצעת שירותי צביעה מקצועיים

  אחריות על עבודות הצביעה של יגאל אחזקות כי השרות אצלנו הוא ללא פשרות

  צלצלו להצעת מחיר  054-7874001  

 • צבעי לדירה

  כאשר צביעת דירה עולה על הפרק, בדרך כלל יש לנו שתי אפשרויות:
  טרח ועשה זאת בעצמך, או תן למקצוענים לעשות את העבודה.
  מובן שהאופציה הראשונה זולה יותר, אולם במקרים רבים אינה זולה באופן משמעותי.
  העלות העיקרית בצביעת דירה היא עלות החומרים, ובל נשכח כי בעלי המקצוע בתחום צביעת דירה, יידעו לרכוש את החומרים בעלויות זולות מהאזרח הרגיל.
  שאלו את עצמכם גם אם כדאי לרכוש את הציוד הדרוש, כגון רולרים ומברשות, עבור שימוש של פעם בשנה-שנתיים בלבד.

 • צביעת חדרים

  באופן כללי ניתן לומר, כי אם מדובר בצביעת חדר או שניים בלבד, ואם אתם חובבי צביעה וזמנכם בידכם – מומלץ כי תיקחו את הפרויקט על עצמכם. ואולם אם מדובר ביותר מחדר או שניים, ובמיוחד אם מדובר בצביעת כל הדירה – כדאי לתת את המושכות לצבעי מקצועי.
  ערכו לכם לבד את החישוב אם כדאי להפסיד ימי עבודה, שהרי מן הסתם גם זמנכם שווה כסף. שיקול נוסף שיש לקחת בחשבון הוא אם ישנם תיקונים משמעותיים שיש לבצע, אזי סביר שצבעי יבצע את התיקונים טוב מכם וכך גם הקיר ייראה חלק ויפה יותר. עוד שיקול הוא במקרה של רטיבות בקירות – אזי צביעת דירה סטנדרטית לא תספיק, יש לבצע גירוד של הקירות כמו שצריך, מריחת חומרי איטום במידה הדרושה ורק אז לצבוע. שוב, גם כאן לבעל מקצוע מתחום צביעת דירה יש יתרון ברור עליכם.

 • צבעי מקצועי

  אם החלטתם לפנות לצבעי לצורך צביעת דירה, מומלץ לא להתפתות למודעות הנייר המודבקות על עמודי חשמל. כי מי שמבטיח צביעת דירה 3 חדרים באלף שקל, עלול לקחת לכם לבסוף פי שלושה. לא ניתן לקבוע עלות צביעת דירה בלי למדוד את שטחה, תיקונים דרושים, כמה שכבות, סוג הצבע וכו'. כמו בכל תחום, גם כאן מומלץ לפנות למישהו שמכירים או שקיבלתם עליו המלצות לגבי צביעת דירה.

  מבצעים את כל סוגי עבודות הצבע, בחומרים האיכותיים ביותר

 • צביעת דירה

  כמו בהרבה תחומים, לפעמים הזול יוצא יקר. אז שווה להתייעץ עם מומחה לגבי סוג הצבע הדרוש, ולא לחסוך כמה שקלים ולבחור בסוג הצבע הזול ביותר. למשל בחדרי האמבטיות חשוב לצבוע בצבע נושם, דוחה מים. במקרה של קיר חיצוני שנוטה לרטיבות וספג עובש ופטריות, יש צבעים דוחי עובש. לגבי חדרי ילדים למשל, שווה לבדוק אופציה של צבע רחיץ, שכן ילדים, מטבעם, אוהבים לצייר על הקירות... אז שתהיה צביעת דירה נעימה...

 • תיקוני טיח

  רטיבות בקיר גורמת לקילופי צבע וניתוק הטיח מהקירות
  לפני תיקון הקיר צריך לאתר את גורם הרטיבות בקירות לפטור את הרטיבות כדיי שהטיח לא ינתק שוב מהקיר

  צביעת קירות צביעת קירות
 • צביעה חיצונית

  צביעת קירות חיצוניים

  צביעת קירות צביעה קיר חיצוני